100828 LVR Verslag Triodia sylvinaIn augustus 2010 vond een nachtvlinder-inventarisatie plaats op Klein-Zwitserland.  De lampen werden aangestoken rond 21.15 u. De begintemperatuur bedroeg 12° C.  Overdag waren er afwisselend regenvlagen en opklaringen.  Het bleef gelukkig, op enkele druppels na, heel de waarneming droog.

 De lampen werden uitgedaan rond 11.30 u en de temperatuur was toen 11° C. In de verte was een onweer te horen en rond 00.00 u kwam er inderdaad een flinke regenbui over.  Toch werden er heel wat waarnemingen genoteerd die resulteerden in 37 soorten en 155 exemplaren, wat zeker niet slecht was voor de tijd van het jaar. U kan het volledige verslag van Guido De Prins hier raadplegen.

Deel deze pagina via:
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
 
Mis geen activiteit en blijf op de hoogte van het laatste nieuws
captcha 
Vul in het laatste veld de 3 blauwe tekens in.
Lees hier hoe wij jouw privacy respecteren.
Werken in én voor de natuur? Vervoeg je bij andere vrijwilligers van onze beheerteams en schrijf je hieronder in. Dan verwittigen we je wanneer we op het veld gaan werken.
captcha 
Vul in het laatste veld de 3 blauwe tekens in.
Lees hier hoe wij jouw privacy respecteren.